OBA Tasarım & Mimarlık

Amacı, tasarımı hayatın her alanına yaymak olan ‘Oba’, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda küçük objelerden büyük ölçekli yapı tasarımına kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Mimarlık, iç mimarlık,cephe tasarımı ve bunların uygulamaları konusunda uzmanlaşmış olan ekibimizle her ölçekte projeyi gerçekleştiren bir tasarım ofisiyiz.

VİZYONUMUZ
Türkiye’nin en iyi mimari tasarım ve uygulama ofislerinden biri olmaktır. Bu gayeyle çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ
Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli tasarımlarımız ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve tüm bunları gerçekleştirirken çalışanlarımızın kariyer gelişimine yardımcı olmaktır.

Ekibimiz

Oba Tasarım’ın kurucu ortağıdır. 2018 yılında İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur.

Melike Demirci • Mimar

Oba Tasarım’ın kurucu ortağıdır. 2012 yılında Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2012-2014 yılları arasında proje ve yapı denetim sektörlerinde hizmet vermiştir. 2014 yılında Usta Mimarlık-Mühendislik firmasını kurarak proje, şantiye şefliği, taahhüt ve yapı müteahhitliği alanlarında hizmet vermiştir.

Emir Özgür Demirci • İnşaat Mühendisi

Oba Tasarım’ın kurucu ortağıdır. 2006 yılında Çanakkale On Sekiz Mart Meslek Yüksekokulu İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun olmuştur. 2006-2014 yılları arasında yapı laboratuarı, yapı denetim ve proje sektörlerinde hizmet vermiştir. 2014 yılında yılında Usta Mimarlık Mühendislik firmasını kurarak proje, şantiye şefliği, taahhüt ve yapı müteahhitliği alanlarında hizmet vermiştir.

Erdal İriç • İnşaat Teknikeri